Wiedziałam, że po zrobieniu porządków i pozbyciu się wielu ubrań przy pomocy KonMari Method, będę potrzebowała kilku nowych rzeczy. Tak więc w trakcie pozbywania się ubrań, za którymi nie przepadałam, jednocześnie robiłam listę rzeczy, które będę musiała kupić. Zauważyłam, że większość z nich to basic’i. Jakiś czas późnej wybrałam się na zakupy z moją listą. Muszę powiedzieć, że nie udało mi się kupić wszystkiego od razu. Jednak w końcu znalazłam wszystko, co chcialam.

Moja sugestia co do pozbywania sie / robienia porządków w ubraniach jest następująca : zrób listę rzeczy, które naprawę musisz kupić (np. wymienić ) i idź na zakupy. I oczywiście trzymaj się swojej listy, by uniknąć kupowania wszelkiego rodzaju rzeczy, których nie potrzebujesz 🙂 Sukces gwarantowany!

Na zdjęciach poniżej zobaczycie ubrania, które zaczęłam kupować pod koniec zeszłego roku. Nie wszystko udało się zakupić za jednym razem, ale cieszę się , że trzymałam się mojej listy.

A na poniższych zdjęciach widać te ubrania, które kupiłam zeszłego lata.

Jak widać przez ostatni ponad rok nie kupiłam zbyt wielu nowych ubrań, ok 20 szt. I jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Nie tylko było to dobre dla mojego portfela, ale i nie zawaliło mi szafy. W międzyczasie dostałam wiele rzeczy z drugiej ręki, z których jestem bardzo zadowolona.

Polecam Wam obie metody: 1.kupowanie niezbędnych rzeczy, które znajdują się na Waszej liście oraz 2. kupowanie / dostawanie rzeczy z drugiej ręki, bo jest to dobre dla naszej kieszeni i środowiska naturalnego.

Dajcie znać, co na ten temat myślicie. Mocno Was pozdrawiam, Linda 💜😄

Pin It on Pinterest