Zapraszam na drugi post o przyjęciu,  jakie zorganizowałam dla Misiaka kilka miesięcy temu.  Pierwszy post na ten temat znajdziecie tutaj

Tam opisuję na czym polegają przyjęcia dla dzieci robione przez Leniwą  Mamę 😂.

Dziś będzie tylko krótko o pięknych prezentach,  które Misiak dostał od swoich gości. To była bardzo miła niespodzianka,  on się niczego nie spodziewał😊🎁🎁🎁! W sumie było u nas 11 dzieci ( łącznie z Dzibusami ), najmłodsze miało kilka miesięcy,  najstarsze 10 lat. I mimo dużej roznicy wiekowej dzieci świetnie się bawiły w tym gronie. Szukały z kim mają najlepszy click i miały szałową zabawę😆😊😀.

To właśnie na tym przyjęciu Misiak dostał swój pierwszy komplet LEGO i …. zakochał się! Od tego czasu LEGO jest jego ukochaną pasją,  na równi z rysowaniem😉😄😀.  Były też 2 układanki z ukochanym Cars i Frozen, zestaw do malowania kamieni i tworzenia z nich ludzików , autka , plastelina Play Doh i film na dvd ” Kot w butach”. Plastelina i jedne puzzle były dla Misiaczki 😀😁.

Jak widzicie prezenty nie muszą być bardzo drogie,  by sprawić dziecku radość ( choć niektóre z tych do najtańszych nie należały ). Większość z nich świetnie się sprawdziła i są ciągle używane ( jak np.LEGO czy Play Doh ). To,  co od razu wiedziałam,  że nie przyda się Dzibusom, dałam później innym dzieciom w prezencie ( recycling 😉😆 ). Sama nie mam nic przeciw temu,  by moje prezenty znalazły inny dom,  jeśli nie przypadną do gustu odbiorcy 😉.

A Wy co lubicie dawać dzieciom ( swoim i innym ) w prezencie?  Co uznajecie za udany prezent? Dajcie znać.

Mocno pozdrawiam,  Linda 😊

Pin It on Pinterest