Dzisiaj post o prezentach dla dzieci.  Jeśli szukasz inspiracji pod tym względem,  może ją  tu znajdziesz. Na poniższych zdjęciach zobaczycie różne zestawy prezentów,  jakie nasze Dzibusy dostały od nas,  przyjaciół i znajomych na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Wszystkie te rzeczy były dane bez szczególnej okazji,  tak po prostu.  To lubimy najbardziej😊😆. Niektóre z nich były bardzo trafione i wspaniale  służą naszym dzieciom do dziś. Inne się nie przydały,  ale znalazły nowy dom ( oczywiście niczego nie wyrzuciliśmy ). Będą też takie,  których kupowania nie radzę,  ale dobrze o nich wspomnień w ramach przestrogi.

1. Zestaw 2 prezentów: książeczka ze specjalnym markeren,  dzięki której dziecko uczy się liczyć + zestaw 6ciu mini książeczek o kolorach. Te prezenty były piękne i bardzo dobrej jakości,  ale dla młodszych dzieci. Dlatego zestaw o kolorach powędrował do malucha naszych przyjaciół,  który miał wówczas 8 m-cy. Książeczka do nauki liczenia czeka na Misiaczkę.

2. Kolejny podarunek składał  się z tablicy do nauki alfabetu z postaciami z ” Frozen” dla Misiaczki i zestawu a la Lego dla Misiaka. Tablica z alfabetem póki co się przydaje. Klocki okazały się bardzo słabej jakości i nie umywają się do Lego. … Już  pierwszego dnia coś się ułamało. Mam nadzieje przekonać Misiaka do oddania ich do Kringloop, gdy następnym razem dostanie prawdziwe LEGO.

3. Świetny prezent dla Dzibusów, bardzo praktyczny i dobrej jakości: kredki bardzo dobrej holenderskiej firmy Bruynzeel + szkicownik + kolorowanka + zestaw kolorowych długopisów żelowych + 2 plastikowe pojemniki na kredki i długopisy . Wszystko jest cały czas w użyciu!

4. Kolejny zestaw : plastikowe foremki “lody” dla Misiaczki i autko dla Misiaka ( widoczny na zdjęciu świecznik był dla nas😉 ). ” Lody” przydały się tego lata. Autko nadal jest w obiegu od czasu do czasu.

5. Ten zestaw prezentów dla Dzibusów składał się z 2 kolorowanek,  2 zabawek typy DIY oraz kredek. Kolorowanki do dziś się przydają. Misiak bardzo lubi tę  z “Planes”. Natomiast kredki i zabawki DIY znalazły nowy dom. Ja nie uznaję kredek o słabej jakości i kupuje tylko takie,  które się sprawdzają i sprawiają radość przy kolorowaniu / rysowaniu. Zabawki do własnoręcznego        składania w tym momencie jeszcze by się u nas nie sprawdziły. Ale ktoś inny na tym skorzystał😆😊.

6. Skromny zestaw prezentowy jaki ja sama przygotowałam dla 2 letniej córci znajomych : kolorowanka i naklejki .  Niestety nie mogłam znaleźć kolorowanek dostosowanych do jej wieku,  ta była trochę za trudna. Na szczęście nie było to problemem,  bo ona i tak na razie nie trzyma się linii,  jak zapewniła mnie jej mama. A za naklejkami przepada😃.

7. Bardzo udany zestaw prezentowy: świetne kredki świecowe firmy Bruynzeel + kolorowanka dla Misiaczki + szkicownik dla Misiaka + ozdoby na włoski dla Misiaczki + 2 zestawy notesów i długopisów.

Były zobaczycie prezenty,  które my sami kupiliśmy naszym dzieciom na przestrzeni tego roku. Wybraliśmy rzeczy dobrej jakości i takie,  którymi wiedzieliśmy,  że one będą się dużo bawić. Jeśli już wydajemy pieniądze na zabawki,  chcemy by były to rzeczy trafione.

8. Mały zestaw LEGO dla Misiaka. Kupiłam go za 2,5€ z drugiej ręki😊. Spodobał się bardzo. …bo to LEGO 😂.

9. Zestaw klocków LEGO Classic czyli zestaw podstawowych klocków do budowania różnych cudów.  Jak zawsze w wypadku LEGO wszystko łączy się z innymi zestawami. ( Cena  ok. 18 € na promocji ).

10. Dwa zestawy laleczek z Playmobil : mama,  dziecko,  zwierzątko i akcesoria. ( Cena 3 € za zestaw ).

11. Dwa zestawy klocków Duplo LEGO  ( po 80 szt.w zestawie ). Wspaniały prezent,  który jest u nas w użyciu prawie codziennie. Kupiliśmy je z myślą o Misiaczce,  ale Misiak jeszcze z Duplo nie wyrósł. I wcale mu się nie dziwię,  bo sama z największą przyjemnością się nimi z dziećmi bawię😂😉😆. (   Cena orginalna to 19€ za szt., ja kupiłam taniej na promocji ).


Jak widzicie prezentów Dzibusom na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy nie brakowało 😂😉.  Do tego były jeszcze te z Polski ( był o nich osobny post ). Ponieważ dobrze znam nasze pociechy wiem co się u nich sprawdzi,  a co będzie się tylko walać po domu i nas denerwować. Z tej ostatniej opcji z przyjemnością rezygnuję  jeśli jak tylko mogę😆.  U nas najlepiej sprawdzają się klocki LEGO i Duplo ,  Playmobil, dobre kredki i wszelkie rzeczy związane z rysowaniem i kolorowaniem. Książki tez są mile widziane. Nasze Dzibusy są jeszcze małe ( 5 i 2 lata ), wiec i maja małe potrzeby. I cieszą się nawet z małych rzeczy😊😆.
A jakie prezenty najbardziej lubią Wasze dzieci? Co Wy uznajecie za dobry prezent dla Waszych dzieci?  Co lubicie dawać innym dzieciom?

Mocno Was pozdrawiam, Linda 😊

Pin It on Pinterest