To będzie post o prezentach,  które się nam dostały😂 podczas naszych dwóch ostatnich wizyt u rodziny w Polsce. Być może będą Wam one służyć za inspirację. Niektóre są naprawdę proste i niedrogie,  inne trochę kosztowniejsze, a jeszcze inne są z drugiej ręki.

Jeśli chodzi o prezenty to uznaję je za udane jeśli mieszczą się w co najmniej jednej z tych kategorii : 1. Są piękne,  2. Są praktyczne i przydatne,  3. Mają wartość sentymentalną.

I te prezenty mieściły się w tych kategoriach.

Od kuzynki,  która jest konsultantką firmy Avon dostaliśmy całą masę kosmetyków tej marki. Od razu po powrocie do domu podzieliliśmy się nimi z moją kuzynka Justyną . I ona też się ucieszyła z tych prezentów😊

Z okazji naszej 10 tej Rocznicy Ślubu dostaliśmy też inne prezenty. Od rodziców otrzymaliśmy ozonator do ozonowania wody,  produktów spożywczych, pomieszczeń i różnych innych rzeczy. Bardzo przydatny i praktyczny prezent. Odtąd codziennie go używamy,  zwłaszcza do oczyszczania wody. Więcej informacji na jego temat znajdziecie w internecie.

Dostaliśmy też cały zestaw produktów spożywczych wysokiej jakości. Takie prezenty to ja bardzo lubię!  Praktyczniej być nie może😁. Cały ten zestaw dobrze nam służy,  jeszcze mamy spore zapasy😊

I była też piękna CD z muzyką z całego świata :” Siesta”.

Dostaliśmy też coś z drugiej ręki : piękny komplet angielskiej porcelany,  którą właśnie zbieram. Mama nam ją za grosze wyszukała. Nasz serwis robi się coraz większy i niedługo powinien być kompletny!

Dostałam tez 2 książki od rodziny: “Sherlock’a Holmes’a”, którego czytałam jeszcze jako dziecko,  oraz “Mio, mój Mio” Astrid Lindgren dla dzieci. Ale fajnie!

A z Hiszpanii przyjechały do nas przyprawy ( od mojego brata ).

Niestety nie mam wszystkiego na zdjęciach.

I takie to różne małe i duże rzeczy dostaliśmy od naszych bliskich. Bardzo się z tego cieszymy. I bardzo nam miło,  że o nas pamiętano 😆😊

Najważniejsze,  by cieszyc się dawaniem. Nie ważne ile wyda się pieniędzy,  ważne są pobudki i radość z dawania😃😊😆💚💛💜A jakie prezenty Wy lubicie dawać innym? Co lubicie otrzymywać?  Dajcie znać.
Mocno Was pozdrawiam,  Linda.

 

 

 

Pin It on Pinterest