Dzisiaj chcę napisać krótko o sklepie internetowym manovo.pl z ubraniami dla RASOWYCH KOBIET
Co mam na myśli używając tego sformułowania? Chodzi o kobiety, które mają pełne kształty, lubią to i chcą się dobrze ubrać i kobieco wyglądać!👍

Jeśli jesteś taką wspaniałą Rasową Kobietą i ten temat Cię zainteresował, koniecznie sprawdź ofertę tego sklepu. Znajdziesz tam ciekawe ciuszki, które mogę Ci się spodobać👍 A także świetne rysunki poprawiające humor🤣😀.

Ja uważam, że dziewczyny prowadzące manovo.pl mają świetne poczucie humoru i podchodzą do tematu na luzie. Bardzo mi się spodobało to, co napisały o sobie i o swojej misji. Ich wypowiedź znajdziesz poniżej. 

Mam nadzieję, że ich oferta przypadnie Wam do gustu. 

Mocno Was pozdrawiam, Linda👍😀

A oto wypowiedź pań prowadzących manovo.pl :

 “Manovo to sklep, który długo powstawał i dorastał w naszych głowach. Znamy się ponad 30 lat, więc nasze wzajemne zaufanie zostało wielokrotnie sprawdzone, a to najważniejsza kwestia w budowaniu wspólnego biznesu!  Można śmiało rzec: spotkały się dwa światy – jedna to nałogowiec mody, zakupów- pracująca przez lata w branży odzieżowej, druga to marketingowiec, który ze swoją „niestandardową” budową ciała przestał już chadzać do sklepów stacjonarnych (dla „zdrowia” własnego, ogółu i zdrowia ekspedientek itd.).  Nazwa sklepu to nic innego, jak skrót od naszych imion i miasta, w którym spędziłyśmy dzieciństwo.

Z połączenia wspólnych sił i z bagażu wieloletnich doświadczeń powstał nasz sklep Manovo.pl.

NASZ CEL

Nie lubimy posługiwać się terminami odzież dla otyłych etc. Nie podoba nam się ta terminologia. „Nietypowe rozmiary”  to określenie odzieży naszego sklepu – odnoszące się do panujących trendów i rozmiarówki w sklepach stacjonarnych, czy sieciowych,  które zapomniały, że wiele kobiet ma niemały biust, „porządne” udo, czy „kawał” biodra.  My to nazywamy: „rasowe kobiety”!  Jest nas wiele i właśnie dla takich kobiet dedykujemy ubrania naszego sklepu Manovo.pl.

Uwielbiamy ubierać kobiety o pełnych kształtach!   Naszym celem jest rozwój sklepu w takim kierunku, aby móc sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom i oczekiwaniom Klientek. Małymi krokami, ale do przodu!

Jesteśmy przekonane o tym, że każda kobieta niezależnie od rozmiaru może wyglądać pięknie, kobieco, elegancko, czy też seksownie!Pin It on Pinterest