W tym poście chciałabym opisać krótko moje spostrzeżenia na temat nowej dla mnie paletki cieni do oczu The Modern Matt Collection z Catrice Cosmetics.

MOJA 1SZA MATOWA PALETKA

Ponieważ mam już 36 lat i mnóstwo zmarszczek wokół oczu, pomyślałam, że to już czas najwyższy, by zacząć używać matowe cienie do oczu. Choć miałam czasem jakiś pojedynczy matowy cień, to jeszcze nigdy nie miałam całej takiej paletki. Kiedy zobaczyłam tę paletę The Modern Matt Collection z Catrice za tyko 5€ stwierdziłam, że chętnie ją wypróbuję. 

 CO TO ZA PALETA?

Wybrałam paletę 010 The Must-Have Matts, bo kolory od razu mi się spodobały. Lubię zimne barwy, a i takich tu nie brakuje. 

Cienie są pudrowe i przy ich nakładaniu pędzelkiem leci z nich dość sporo pyłku. To mi osobiście w ogóle nie przeszkadza, bo wystarczy potem go zdmuchnąć i po problemie. 

CZY DOBRZE SIĘ TRZYMA?

Jestem mile zaskoczona tym, jak dobrze cienie z tej paletki trzymają się powiek, nawet bez primera, ale z primarem jeszcze lepiej. W moim odczuciu nie usypują się wcale. Myślę jednak, że gdyby były perłowe lub z brokatem, byłoby inaczej. Ponieważ jednak są matowe, nie widać, żeby mi spłynęły. Piszę ten post mając je na oczach (na primarze) już 13 h i nadal dobrze wyglądają!

MOŻESZ UŻYĆ JĄ NA WIELE SPOSOBÓW I UZYSKAĆ ŚWIETNE REZULTATY

Przy pomocy paletki The Modern Matt Collection z Catrice można stworzyć piękne, delikatne dzienne makijaże. Jeśli jednak marzy się Wam mocne Smokey Eye, to jak najbardziej jest to możliwe. Ja najczęściej używam tej paletki z Catrice do robienia prostych, szybkich makijaży dziennych. A na wieczór lubię dodać któryś z kilku pięknych ciemniejszych kolorów. 

CZY WARTO ZAINWESTOWAĆ 5€

Uważam, że tak! Jeśli wziąć pod uwagę stosunek ceny do jakości, to jest to bardzo dobry zakup. Oczywiście chodzi o cienie matowe, które są łatwiejsze w obsłudze. Nie wiem jak byłoby w przypadku cieni perłowych. Nie mogę niestety porównać tej paletki z Catrice do żadnej innej paletki matowej, bo takowej nie mam. 
To wszystko, co chciałam Wam dzisiaj napisać na temat paletki cieni matowych The Modern Matt Collection z Catrice w odcieniach 010 The Must-Have Matt. Mam nadzieję, że jeśli się na nią skusicie, będziecie również bardzo zadowolone. 

Dajcie znać jakie inne tego typu kosmetyki szczególnie polecacie. 

Mocno Was pozdrawiam, Linda👍😃

Pin It on Pinterest