Witajcie! Pamiętacie jak w poście “Plany, cele i postanowienia na 2018r.” napisałam, że jednym z moich postanowień jest odświeżenie moich starszych postów, które pisałam bez polskiej czcionki i do których straciłam zdjęcia?🤣 Poniżej znajdziecie pierwszy z tych moich odświeżonych postów. Jeśli jeszcze nigdy go nie czytaliście, serdecznie zapraszam Was do lektury. Linda. 

Ósmego  kwietnia minęło  10 lat od naszego Ślubu. Cały  czas sie zastanawiam, jak to sie stało, że  ten czas tak szybko zleciał…I wciąż  jestem w szoku:-)
Nie będę  się tu rozpisywac o mojej wielkiej miłości  do mojego męża  i jacy to jesteśmy  szczęśliwi, bo nie o tym ten post🤣. Chciałam  jednak napisać  o tym, jak w bardzo skromny, a jednocześnie  pełen uczuć sposób można okazać naszej drugiej połówce, że ją kochamy i cenimy.

Na przestrzeni lat nie zawsze było  nas stać na wyjątkowe  celebrowanie kolejnej Rocznicy, nie zawsze były drogie prezentyweekend poza domem czy wyjście  do restauracji. Natomiast zawsze były  kartki z wyrazami wdzięcznościdoceniania, a przede wszystkim miłości. Dla nas takie kartki są ważne i zawsze się na nie cieszymy. Na przestrzeni lat zachowałam je wszystkie. Mamy teraz piękna Pamiątkę.

W tym roku było  podobnie. Ja dałam mojemu mężowi piękna kartkę z kilkoma zdaniami prosto z serca, a on zaskoczył mnie przepięknym  bukietem kwiatów  z dołączoną  do niego karteczkę  i miłym przesłaniem przywiezionymi przez kuriera. A wieczorem rozmawialismy o nas i o naszym małżeństwie 💗💝.

Na razie nie świętowaliśmy  naszej Rocznicy. Może  zaprosimy rodzinkę  i przyjaciół  na jakiś  weekend w maju lub czerwcu, kiedy pogoda bedzie lepsza i bedziemy mogli posiedziec w ogrodzie. Prawdziwe świętowanie  czeka nas w sierpniu. Już  zarezerwowałam pokój  w Palacu Brunów, gdzie mieliśmy nasze wesele 10 lat temu. (http://www.brunow.pl/pl) Spędzimy 2 noce w tym samym pięknym pokoju, który  mieliśmy wtedy. Dzieci zostaną  u dziadków, a my będziemy mieć 2 dni tylko dla siebie 😁 W końcu  nie co dzień obchodzimy taką  okrągłą Rocznicę 💕

Dlaczego o tym pisze? By zachęcić Wszystkich do pokazywania tym, których kochamy, że nam na nich zależy, że ich doceniamy, że są dla nas ważni i że ich kochamy. Czasami kilka ciepłych, szczerych słów  napisanych na ładnej kartce może  znaczyć dla kogoś tak wiele. A to kosztuje tak niewiele…

Pozdrawiam Was mocno, LINDA

Pin It on Pinterest