Witajcie! Pamiętacie jak w poście “Plany, cele i postanowienia na 2018r.” napisałam, że jednym z moich postanowień jest odświeżenie moich starszych postów, które pisałam bez polskiej czcionki i do których straciłam zdjęcia?🤣 Poniżej znajdziecie kolejny z moich odświeżonych postów. Jeśli jeszcze nigdy go nie czytaliście, serdecznie zapraszam Was do lektury. Linda.

Dobry prezent wcale nie musi być drogi…Ważne, żeby sprawił radość i … dobrze wyglądał! Reszta nie ma znaczenia. Nawet najdroższy prezent dużo traci jeśli nie wygląda najlepiej. Co zrobić jeśli nie mamy za dużo funduszy, a jesteśmy miłymi ludźmi i mamy ochotę zrobić komuś przyjemność drobnym prezentem? 😂😉😆 Jest na to kilka sposobów, oto niektóre z nich…

  1. Znajdź ładne opakowanie. Jeśli zachowujesz opakowania po prezentach, nie bedzie to trudne.
  2. Przejrzyj własną biżuterię i zastanów się czy jest tam coś, co nadal jest ładne, a czego być może nigdy na sobie nie miałaś albo już Ci sie znudziło. Ważne jest to, by dana biżuteria była w guście osoby obdarowywanej.
  3. Sprawdź czy masz jakieś nieotwarte kosmetyki, które dostałaś lub kupiłaś, a z jakiś powodów ich nie używasz. Sprawdź czy przypadkiem nieprzeterminowane. Na poniższym zdjęciu widać maseczkę, minaturkę perfum i miniaturkę żelu pod prysznic.
  4. Czasami kupuję na przecenach kilka zestawów tych samych kosmetyków, tylko po to, by móc je później dać komuś w prezencie. Na zdjeciu poniżej widać taki zestaw (balsam do ciała i żel pod prysznic), który kupiłam w drogerii za 2 euro.
  5. Nie krępuj się prosić o próbki kosmetyków przy okazji zakupów w drogeriach. Próbki są po to, by rozdać je klientom. Możesz wykorzystać je dla siebie lub dodać do prezentu.

Ten skromny, ale ładnie zapakowany i pełen kobiecych drobiazgów prezent dałam mojej kochanej cioci. Wiedziałam co może się jej spodobać i z największą przyjemnością skompletowałam dla niej ten prezent. Wydałam na niego około 2 euro, a obie miałyśmy z niego wiele radości.

A jakie niedrogie prezenty Wy lubicie dawać? Podzielcie się swoimi pomysłami.

Mocno pozdrawiam, Linda 😊

Pin It on Pinterest