W dzisiejszej Migawce opiszę krótko nasz ostatni przyjazd do Polski. Co w nim takiego specjalnego? Co robimy?

Otóż specjalne w tym przyjeździe jest to, że nikt w Polsce o nim nie wiedział!😲🤣 Nawet Dzibusom powiedzieliśmy o nim na dzień przed! Wyjazd ten zaplanowaliśmy ok. 6 tygodni temu i od razu zdecydowaliśmy, że chcemy by był on niespodzianką.

W zeszłym roku byliśmy u moich rodziców 3 razy i w tym roku też tak planowaliśmy. Dzibusy to ich jedyne wnusie za którymi przepadają, więc tym bardziej chętnie tu przyjeżdżamy.

Nasz następny urlop w Polsce planowaliśmy na kwiecień, więc nikt nie spodziewał się naszej niespodzianki już teraz, w lutym.

Podjechaliśmy pod mój dom rodzinny, w 4kę podkradliśmy się do drzwi i zadzwoniliśmy przez domofon. Mój tato odebrał, a Dzibusy chórkiem powiedziały: “Dzień dobry!”. Tato na to: ” Dzień dobry” głosem podpowiadającym, że w ogóle ich nie poznał. Po dłuższej pauzie z obu stron tato się rozłączył, żeby wyjrzeć przez okno i sprawdzić o co chodzi. Mina na jego twarzy kiedy nas zobaczył śmiejących się i krzyczących “Niespodzianka!!!!!” była bezcenna🤣🤣🤣👍👍👍. Coś pięknego! Totalne niedowierzanie i zaskoczenie. Jak już weszliśmy na górę, moja mama właśnie nadbiegała do nas cała w euforii i totalnym szoku😁. Tato aż się wzruszył i miał łzy w oczach💜. Oboje Dziadkowie dochodzili do siebie w totalnym szczęściu przez resztę dnia i jeszcze następny dzień🤣. Nasza niespodzianka bardzo im się spodobała, a tym bardziej, że była pomysłem zięcia, za którym przepadają🤣.

Jesteśmy w Polsce na tydzień (Dzibusy mają ferie) i cieszymy się totalnym lenistwem. Coś wspaniałego! Dziadkowie/rodzice nas rozpieszczają – bardzo słusznie – odwiedzamy przyjaciół i rodzinę, jemy pyszne polskie jedzonko i się obijamy. Taki urlop rodzinny 💜

Być może zastanawiacie się czy taka niespodzianka byłaby w Waszym wypadku dobrym pomysłem. Ja napewno nie chciałabym w ten sposób zaskoczyć przyjaciół czy dalszej rodziny, bo wiem, że mogłoby to być dla nich krępujące. Ponieważ jednak znam moich rodziców bardzo dobrze, wiedziałam, że im mogę zrobić taką niespodziankę.

A czy Wy lubicie robić innym niespodzianki? Jaką miłą niespodziankę udało się Wam ostatnio zrobić i komu? Dajcie znać.

Mocno pozdrawiam, Linda👍😁

Pin It on Pinterest