Witajcie! Pamiętacie jak w poście “Plany, cele i postanowienia na 2018r.” napisałam, że jednym z moich postanowień jest odświeżenie moich starszych postów, które pisałam bez polskiej czcionki i do których straciłam zdjęcia?🤣 Poniżej znajdziecie kolejny z takich odświeżonych postów. Jeśli jeszcze nigdy go nie czytaliście, serdecznie zapraszam Was do lektury. Linda.

W dzisiejszym krótkim poście zabieram Was w podróż w czasie🤣 – wracamy do mojej pierwszej relacji z “Lumpeksowania”, czyli przyjęcia, które prawie 2 lata temu zorganizowałam dla moich przyjaciółek. To było 1sze tego typu spotkanie. W międzyczasie zorganizowałam ich już więcej niż potrafię zliczyć. Jednak to 1sze było wyjątkowe😁. Zobaczmy co wtedy na ten temat napisałam🤔.

Jakiś czas temu zorganizowałam u nas w domu małe przyjęcie wymiankowe, które nazwałam “Lumpeksowanie & Kawkowanie”. Zaprosiłam kilka moich przyjaciółek. Każda przyniosła ze sobą nie tylko różne fajne rzeczy do wymiany, ale też pyszne jedzonko (słodkie i wytrawne). W ten sposób nasze przyjęcie było jeszcze przyjemniejsze😁👍

W tym poście pokażę Wam co ze sobą przyniosłyśmy, wymieszałyśmy i czym sie wymieniłyśmy. Spotkanie było bardzo udane, a my bawiłyśmy sie wyśmienicie!

Wszystkie przyniosłyśmy ze sobą różne rzeczy: ubrania, akcesoria, buty, książki, dvd, cd, make up… Takie przyjęcie dało nam wspaniałą możliwość pozbycia się rzeczy, których już nie używałyśmy i pozwoliło innym się nimi nacieszyć. Każda z nas poszła do domu z fajnymi rzeczami, zostawiając te, które ze sobą przyniosła. To, co zostało przekazałyśmy dalej osobom potrzebującym. Nic się nie zmarnowało👍.

Całe to przyjęcie było jak pójście na zakupy, ale bez potrzeby brania pieniędzy! Nie wiedziałyśmy czego się spodziewać, więc towarzyszył nam dreszczyk emocji!🤣 ( trochę jak przy prawdziwych zakupach w sklepach second hand !!!🤣👍.

Byłyśmy również szczere wobec siebie i pomagałyśmy sobie nawzajem w naszych wyborach. Ponieważ to przyjęcie było takim sukcesem mam zamiar wkrótce znów zorganizować coś podobnego👍

Na poniższych zdjęciach widać rzeczy od moich przyjaciółek, które sobie wybrałam. Jestem z nich bardzo zadowolona i już wielokrotnie je używałam. Każda z nich też się obłowiła😁.

Gorąco polecam Wam zorganizowanie podobnego spotkania dla Waszych przyjaciółek. To świetna, ekscytująca zabawa, a do tego przyjazna dla środowiska i naszych portfeli😁💶. Czyli same plusy!

Jestem ciekawa co myślicie o tego typu wymiankowych spotkaniach. Czy to coś dla Was? Dajcie znać.

Mocno Was pozdrawiam, Linda😁💜

Pin It on Pinterest