Witajcie! Pamiętacie jak w poście “Plany, cele i postanowienia na 2018r.” napisałam, że jednym z moich postanowień jest odświeżenie moich starszych postów, które pisałam bez polskiej czcionki i do których straciłam zdjęcia?🤣 Poniżej znajdziecie kolejny z takich odświeżonych postów. Jeśli jeszcze nigdy go nie czytaliście, serdecznie zapraszam Was do lektury. Linda.

Dziś zapraszam Was na krótki post o szybkich i łatwych porządkach w szafce. Niech posłuży on jako źródło inspiracji do zrobienia podobnego projektu w Waszym domu.

Zdziwilibyście się ile można osiągnąć w ciągu zaledwie kilku minut jeśli chodzi o organizowanie/pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy i porządkowanie danego miejsca. Kilka dni temu spędziłam okolo 30 minut na robieniu właśnie takich porządków w naszej szafce w bufecie. Przepadam za organizowaniem i porządkowaniem różnych miejsc i rzeczy! To nie znaczy jednak, że one zawsze takimi pozostają🤣 – zorganizowanymi. Nastał więc czas na kolejne układanie, organizowanie i przegląd.

Najpierw wyciągnęłam wszystko z szafki i położyłam to na kocu.

Potem umyłam szafki.

W trakcie pracy znalazłam wiele rzeczy, których być tam nie powinno, odłożyłam je na bok, a potem zaniosłam je w odpowiednie miejsca.

I oczywiście znalazło sie wiele rzeczy do wyrzucenia

Na zdjęciach widzicie też efekt końcowy! Jestem z niego całkiem zadowolona. Nie jest perfekcyjnie, ale jest wystarczająco dobrze. Teraz w tej szafce znajdują się rzeczy, z których regularnie korzystam, np. te zwiazane z moimi projektami, albumy ze zdjeciami, nad którymi właśnie pracuję, organizer z potrzebnymi informacjami rodzinnymi, segregator z gwarancjami i instrukcjami obslugi, papier pakowy i torebki na prezenty, ładowarki, skarbonka naszych Dzibusów, itd.

To, co lubię w organizowaniu/pozbywaniu sie zbędnych rzeczy i porządkowaniu danego miejsca, to sam proces, a potem uczucie, które przychodzi z efektem końcowym. Czuję się potem O NIEBO LEPIEJ, lżej i tak, jakbym naprawdę coś osiągnęła🤣👍. To ogromnie poprawia humor i dodaje energii!

Jeśli lubisz tego typu projekty, zapraszam cię do przeczytania jeszcze tego postu o porządkach w szufladach.

A Ty lubisz organizować różne miejsca w swoim domu i pozbywać się niepotrzebnych rzeczy?

Jeśli tak, to daj znać co lubisz najbardziej?

Mocno pozdrawiam, LINDA👍😁

P.s.

Postanowiłam wypróbować Bloglovin‘ . Spodobało mi się, że można tak łatwo i szybko znaleźć tam ciekawe posty i wszystko jest w 1 miejscu. Jest to też dla mnie dodatkowa możliwość pokazania większej ilości osób o czym piszę na moim blogu.

Zapraszam Was na mój profil na Bolovin’👍😁

<a href=”http://www.bloglovin.com/blog/15546341/?claim=zt8ecpvnhqp”>Follow my blog with Bloglovin</a>

Pozdrawiam, Linda

Pin It on Pinterest