W dzisiejszym poście pragnę przywitać Was na moim odświeżonym blogu “Lindaslifestyle.pl”. Jeśli interesuje Was czego możecie się tutaj spodziewać, zapraszam do dalszej lektury!
W poprzednim poście: “Pożegnanie z Nieperfekcyjna Pani Domu Blog” napisałam o tym, do jakich wniosków doszłam w związku z moim blogowaniem. Przeanalizowałam moje cele oraz to, czym najbardziej chcę się z Wami dzielić. Obiecałam też następnym razem napisać troszkę więcej o tym jakie mam plany w związku z Lindaslifestyle.pl.
Oto kilka myśli, którymi chciałabym się z Wami podzielić.
Mój cel na Linda’sLifestyle.pl

Moim celem na Linda’sLifestyle.pl jest inspirowanie innych kobiet. Chcę pokazać, że nasza codzienność może być piękna. Nie musimy być “doskonałe“, choć świat częstokroć próbuje wmówić nam coś innego. Jednocześnie możemy każdego dnia pracować nad sobą i swoim rozwojem osobistym. Np. zastanawiając się nad tym
“Co mogę zrobić dzisiaj, by być lepszą osobą dla siebie, dla męża, dla dzieci i dla innych?”, “Co mogę dziś zrobić, by być szczęśliwsza i przyczynić się do szczęścia innych?”, “Jak mogę rozwijać siebie bez odczuwania presji bycia perfekcyjną?”, “Jak mogę użyć moje talenty do kreowania czegoś pięknego dla siebie i innych?”, “Jak mogę wykorzystywać codzienne sytuacje do osiągania tych celów?”
A wszystko dlatego, że choć jesteśmy nieperfekcyjne, zawsze możemy pracować nad lepszą wersją samej siebie.
Dla kogo jest Linda’sLifestyle.pl?
Linda’sLifestyle.pl jest dla:
  • kobiet (choć i panowie mogą tu zaglądać🤣)
  • mam (ale nie tylko!)
  • kobiet, które mają własne rodziny, ale czas dla siebie i rozwój osobisty wciąż są dla nich ważne
  • kobiet, które wiedzą, że nie muszą być “perfekcyjne“, które tak jak ja wierzą w motto “Good is the new perfect” (“Dobrze to nowe Doskonale”) i “Done is better than perfect” (“Lepiej zrobione niż perfekcyjne”)
  • kobiet, które szukają inspiracji i przydatnych sugestii od normalnej, nieperfekcyjnej osoby rozumiejącej co to znaczy by żoną, mamą i panią domu
  • kobiet, które szukają praktycznych porad dotyczących porządkowania domu, pozbywania się nadmiaru rzeczy i minimalizowania
  • kobiet zainteresowanych szczerymi recenzjami konkretnych produktów i artykułów, a od czasu do czasu sklepów i innych miejsc
Czego możecie się spodziewać w poszczególnych kategoriach na Linda’sLifestyle.pl

1. Pomysły i inspiracja
Tu dzielę się tym, co mnie inspiruje. Czesto są to ciekawe myśli związane z rozwojem osobistym czy celami, nad którymi pracuję. Pokazuję też sposoby na szukanie szczęścia w życiu codziennym, w małych rzeczach, na dzielenie się tym szczęściem z innymi oraz na okazywanie wdzięczności za to, co już mamy.
2. Porządki i organizacja
Tutaj dzielę się moimi sprawdzonymi i prostymi sposobami na porządki i pozbywanie się nadmiaru rzeczy z naszych domów.
3. Kupione i sprawdzone
W tym dziale opisuję produkty, które sama kupiłam (lub dostałam) i sprawdziłam. Szczerze piszę o swoich odczuciach i obserwacjach, by były one dla Was przydatne.
4. Dzieci
W tej kategorii znajdziecie posty związane z naszymi dziećmi: Dzibusami – od rodzinnych historyjek (np. “Migawka” czy “Dziennik”) po recenzje produktów dziecięcych. Czyli wszystko, co się wiąże z tematem Dzieci.
5. Linda prywatnie
Tutaj opisuję różne historyjki z naszego życia rodzinnego – często z przymrużeniem oka🤣 – moje osobiste przemyślenia, moje cele i osiągnięcia (lub ich brak). Tu też znajdziecie serie “Migawka” i “Dziennik”.
Moje motto to ” NIEPERFEKCYJNA I SZCZĘŚLIWA”.

Przy tej okazji chciałam przeprosić Was, że mój blog jeszcze nie jest całkiem gotowy. Musimy gdzieniegdzie postawić jeszcze ostatnie kropki nad I. Myślę jednak, że nie spodziewaliście się po mnie… perfekcji🤔🤣😂👍. Oczywiście będę na bieżąco pracować nie tylko nad ciekawymi wpisami, ale i nad wyglądem tego bloga.

Jeśli więc czujecie, że Linda’s Lifestyle to miejsce dla Was, a to, o czym piszę może być przydatne i inspirujące, zachęcam Was do subskrypcji i regularnych odwiedzin.
Serdecznie Was pozdrawiam, Linda.

Pin It on Pinterest