Odświeżyłam dla Was jeden z moich starszych postów i pomyślałam, że może być inspirujący. Zapraszam na krótki wpis z pomysłem na prezent kosmetyczny.

Prezent bez okazji

Kilka tygodni temu dostałam świetny prezent od naszych przyjaciół. Nie była to żadna specjalna okazja, po prostu odwiedzili nas na wspólny lunch. Taki śliczny i praktyczny prezent był więc tym bardziej miłą niespodzianką!

Pięknie zapakowany

Osobiście jestem zdania, że pięknie zapakowany prezent to połowa sukcesu. Zawsze zwracam na to uwagę. Dlatego wygląd tego podarunku bardzo mi się spodobał.

Wszystko było włożone do tego pięknego pudełka z Ikei (wiem, że z Ikei, bo sama je tam widziałam i musiałam siłą powstrzymać się od jego kupienia🤣) i zawinięte w folię pakową z wstążką. Elegancko i gustownie👍.

Zawartość

Dostałam:

  • płynne mydło do rąk z Palmolive (lawendowe),
  • 2 żele pod prysznic z Yves Rocher (jeden dla mnie i jeden dla mojego męża),
  • oliwkowe mydło w kostce z Grecji (gdzie jeden z naszych gości ostatnio spędził urlop),
  • 2 kule do kąpieli
  • i 2 opakowania małych chusteczek higienicznych (zawsze przydatnych).

Liczy się gest

Jak widać nie musimy spędzać dużej ilości pieniędzy na prezent, a wciąż możemy obdarować kogoś czymś fajnym i przydatnym. I sprawić tej osobie prawdziwą przyjemność. Ja się bardzo cieszę z tego zestawu, bo jest praktyczny i mogę go używać razem z moją rodziną. I nawet to piękne pudełko z Ikei mam zamiar wykorzystać na prezent dla kogoś innego😄 – recycling!

A jakie prezenty Wy lubicie dawac innym? Jakie lubicie otrzymywać?

Co robicie jeśli macie mały budżet na prezenty? Podzielcie się pomysłami.

Pozdrawiam, LINDA.

Pin It on Pinterest