W dzisiejszym krótkim poście pokażę Wam na jakie naszyjniki stawiam w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym i dlaczego. Co się zmieni? Co nowego zagości na mojej…szyji? Zobaczmy!

Biżuteria na lato

Lubicie naszyjniki? Ja bardzo! Zwłaszcza te duże, czasem wręcz bombastyczne, rzucające się w oczy, prawdziwe “eye catchers“😍.

Jednak latem nie noszę ich tak często. Zastanawiałam się dlaczego i doszłam do wniosku, że przy wysokich temperaturach lepiej sprawdza się delikatna biżuteria, np. łańcuszki. Latem często nie noszę też niczego poza kolczykami i pierścionkami, rezygnuję z tej dodatkowej “warstwy upiększającej”🤣. A Wy?

Naszyjniki na Jesień/Zimę

Wszystko zmienia się jednak na jesień. Ubieramy się wtedy cieplej i przyzwyczajamy na nowo do noszenia kilku warstw ubrań. I wtedy założenie dużego naszyjnika wykańczającego nasz outfit staje się kuszącą perspektywą 😁.

Przynajmniej ja tak mam.

Moja kolekcja

Moja kolekcja naszyjników jest spora, choć zdecydowanie zmniejszyła się na przestrzeni lat i bardzo się z tego cieszę. Jeśli chciałybyście przejrzeć swoje “świecidełka” i szukacie ciekawych sugestii, to zapraszam Was do przeczytania tego praktycznego postu: “Porządki w biżuterii / 2017 – jak skutecznie pozbyć się nadmiaru biżuterii“.

Myślę, że w nadchodzącym sezonie najczęściej będę sięgać po naszyjniki, które widzicie na zdjęciach. Dwa z nich są dla mnie nowe. Jak widać stawiam na czerń, srebro i piękną zieleń oraz kamienie w naturalnych odcieniach.

Nowe naszyjniki w mojej jesienno-zimowej kolekcji

Naszyjnik z listkiem dostałam od przyjaciółki mojej mamy. Jest to ręcznie robione z miedzi cudo, którego nie dostanie się w żadnej sieciówce. Każdy naszyjnik jest troszkę inny, każdy unikatowy.

Naszyjnik ze srebrnymi “nakrętkami” jest z drugiej ręki (a właściwie szyji🤣) i od razu podbił moje serce. Jest dość ciężki ze względu na ilość metalu, ale nie ciąży mi.

A teraz jestem bardzo ciekawa na co Wy stawiacie w nadchodzącym sezonie. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, chętnie dowiem się więcej.

Mocno pozdrawiam, Linda

Pin It on Pinterest